wtorek, 28 sierpnia 2018

Popełniłam nowy zapach. Surreal Sky. Znowu od avon.

                                                                      Moi drodzy !

                                      Przedstawiam Wam swoje nowe perfumy. Avon Surreal Sky.                      Jakiś czas temu marudziłam, że muszę zmienić swoje perfumy. Te, które używałam          delikatnie mówiąc już mi się znudziły. No i nie miał to być avon. Cóż los pisze różne scenariusze i
 chciał nie chciał mam znowu tej marki. Jednak 10 lat zamawiania u tej samej konsultantki robi     swoje.
                     
                                                               Jak je poznałam ?
         
              W moje rączki wpadł katalog 11/2018. Jak zawsze przeglądam te katalogi z każdej strony.
  Zamówienie dostosowuję do swoich finansowych możliwości. Na początku, pocierając ręką o tzw. pachnącą stronę wcale mi się nie spodobały ale zaintrygowały. Postanowiłam potrzeć raz jeszcze, potem kolejny i kolejny. Cena nie była wysoka gdyż woda ta była w promocji za 49.99. Nie powiem rabat jaki udziela mi moja Alicja też był kuszący. Postanowiłam go zamówić. Nie czekałam długo.
Kiedy go zobaczyłam - jego buteleczka bardzo mi się spodobała...


                                                               Nuty zapachowe.

        Górne nuty to czerwone owoce., świeże cytrusy, czarny pieprz.Środkowe nuty to kwiat jednej nocy, peonia wodna, mimoza. Dolne nuty to nuty drzewne, bursztyn, piżmo.


                                                                    Czy mnie urzekły ?

        Na początku -wcale. Ale kiedy zaczęły się rozwijać na mojej skórze zaczęłam je doceniać. Były coraz bardziej intrygujące. Podobno zostały stworzone dla kobiet, których urok otula aura tajemniczości. No ja raczej jestem bezpośrednia i to w dość irytujący sposób. Perfumy te są doskonałe na randkę, na wieczorne wyjście. Jednakże na dzień są równie doskonałe.
To jest taki mocno czerwony zapach. Zwykle , kiedy widzę flakonik i kolor już wiem co tam może być. Tutaj było podobnie.


                                                                  Cena.

   Cena katalogowa bez promocji to było 70 zł. W promocji 49.99. Jeżeli konsultantka da Wam jeszcze rabat od siebie to można go znaleźć w bardzo przystępnej cenie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz